AD Associate’s Degree

Štúdium ponúka Mondo International Academy

Dĺžka štúdia 12/18 mesiacov
Termín podania prihlášok 1.1.1970
Lokalita štúdia Záhradnícka 60, Bratislava
Kontakt Mondo International Academy
mobil: 0919061363
e-mail: office@mondoi-academy.com
(pri kontaktovaní uveďte ako zdroj informácií www.skoly.sk)
Zaradenie štúdia do kategórií
Profil absolventa štúdia

AD Associate’s Degree v Slovenskej republike známe pod názvom “Diplomovaný špecialista” (titul DiS.) patrí medzi odborné tituly zvyčajne v trvaní do dvoch rokov štúdia. Kým titul DiS. je známy len na Slovensku, titulom A.S., A.A., A.A.S., vyniknete na globálnej úrovni.

Vzdelávanie je v odbore turizmu, stavebníctva, drevospracujúceho priemyslu, potravinového priemyslu, vinárstva a v odbore dopravy.

Študent, ktorý ukončí dvojročný program, môže získať titul Associate of Arts / Associate in Arts ( skratka – A.A), alebo titul Associate of Science / Associate in Science (skratka – A.S).

Tituly A.A sú zvyčajne v oblasti liberálnych umení a vied, ako sú humanitné a spoločenské vedy a A.S sa udeľuje študentom v aplikovanej vedeckej a technickej oblasti a v odborných študijných odboroch. Vstup do programu je možný v poslednom ročníku strednej odbornej školy s maturitou.

Detail školy

Organizátor štúdia Mondo International Academy
Adresa sídla školy Záhradnícka 60, 82108, Bratislava
Kontakt na spoločnosť tel: +421919061363
e-mail: office@mondoi-academy.com
web: www.mondoi-academy.com
(pri kontaktovaní uveďte ako zdroj informácií www.skoly.sk)
Popis činnosti

Mondo International Academy je moderná a inovatívna akadémia. Ako exkluzívny kooperačný partner Madison International Institute & Business School (MIIBS) ponúkame bakalárske, magisterské a doktorandské štúdijné programy Ph.D., DBA, MA, BBA, BA.

Mondo International Academy taktiež ponúka postgraduálne programy (Master) ako MBA, LL.M, MPA, MSc, MPH a špecializované kurzy pre dospelých. Špecializované kurzy pre dospelých poskytujeme na základe akreditácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Pre dospievajúcu mládež ponúkame stredoškolské vzdelávanie s maturitou a pre našich najmenších sme pripravili akadémiu mládeže, kde sa deti vzdelávajú na báze hry.

Mondo International Academy ponúka kvalifikované poradenstvo pri výbere vhodného štúdia, ktoré vždy odzrkadľuje požiadavky študentov, ich predošlé študijné výsledky a praktické skúsenosti.

Mondo International Academy pôsobí ako poradca pre študentov a zároveň ako koordinátor štúdia, ktorý navyše pomáha predchádzať technickým, komunikačným alebo administratívnym prekážkam. Výhodou v tejto súvislosti je, že študijné programy, ktoré nie sú vyučované v materinskom jazyku študenta, ale napr. v maďarskom, nemeckom alebo anglickom jazyku, je možné študovať v slovenskom jazyku alebo naopak. Vďaka našej kooperácií s MIIBS dokážeme vytvoriť jazykovú variabilitu štúdia.

Zaujalo Vás tento štúdium?

 
 

Ďalšie aktivity spoločnosti:

Mondo International Academy

1. MBA Štúdium
Mondo International Academy
diaľkové, MBA
Bratislava
2. MA štúdium
Mondo International Academy
diaľkové, magisterské
Bratislava
3. AD Associate’s Degree
Mondo International Academy
diaľkové, bakalárske, kvalifikačne
Bratislava
4. MHA Manažment zdravotníctva a Sociálnej starostlivosti
Mondo International Academy
diaľkové, magisterské
Bratislava
5. MPH Verejné zdravotníctvo
Mondo International Academy
diaľkové, magisterské
Bratislava
© 2022 Všetky práva vyhradené, 0.030s
design: widegrafik.