Štúdium a práca v Nemecku - program The Job of my Life

Lokalita štúdia Kollárova 88, Martin
Kontakt Mgr. Lucia Hýrošová
e-mail: info@labora.sk

Pracovno-vzdelávací program The job of my life je určený pre mladých ľudí z EU, ktorí sa kvôli vysokej nezamestnanosti v ich krajine nedokážu adekvátne uplatniť na domácom trhu práce.

Program The job of my life otvára dvere zahraničným záujemcom o nemecký typ štúdia „duale betriebliche Berufsausbildung“. Využi jedinečnú príležitosť zapojiť sa do programu, ktorý v sebe kombinuje štúdium, prácu a perspektívu dlhodobého zamestnania v Nemecku!

Program The job of my life financuje nemecká vláda a pre účastníkov programu vyčlenila finančné prostriedky, ktoré pokryjú výdavky spojené so štúdiom a pobytom v Nemecku. Program je otvorený do roku 2016.

Www stránka www.labora.sk/studuj-pracuj-a-zarabaj-v-nemecku-cez-program-the-job-of-my-life/
Štúdium je ukončené záverečná skúška

Organizátor štúdia Bc. Tomáš Daniška - LABORA
Adresa sídla školy Nevädzová 5, 82101, Bratislava
Kontakt na spoločnosť tel: 0904967670
e-mail: info@labora.sk
web: www.labora.sk

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našou silnou stránkou je osobný prístup a dôraz na asistenčné služby spojené s výberovým procesom.

Viac informácií nájdete aj na našej stránke „www.labora.sk“

Bc. Tomáš Daniška - LABORA

1. Štúdium a práca v Nemecku - program The Job of my Life