MBA Preverený britský vysokoškolský titul

Kontakt Ing. Magdalena Langerová
mobil: +420 775 879 903
e-mail: langerova@bibs.cz

Študent MBA sa naučí strategicky myslieť a riadiť funkčné oblasti firmy. Štúdium ho motivuje k tomu, aby premýšľal o firme z DLHODOBEJ perspektívy a vnímal ju ako celok, tj. STRATEGICKY. Absolvent MBA BIBS – vysoká škola je schopný:

• systematicky vnímať a analyzovať trendy, ktoré Vás budú v nasledujúcich rokoch ovplyvňovať
  • rozpoznať nové komerčné príležitosti rýchlejšie ako Vaša konkurencia
  • definovať inovatívne stratégie a úspešne rozvíjať firmu
  • efektívne riadiť implementáciu stratégie
  • vytvoriť systém strategického včasného varovania, ktoré vás včas upozorní na potrebu úpravy vašej stratégie

ZAHÁJENIE BRATISLAVA: jeseň 2015 ZAHÁJENIE BRNO, PRAHA: jeseň 2015

Organizátor štúdia BIBS – vysoká škola
Adresa sídla školy Pražská 11, 81104, Bratislava
Kontakt na spoločnosť tel: +420 545 212 550
e-mail: info@bibs.cz
web: www.bibs.cz

BIBS – vysoká škola vznikla v roku 1998. V spolupráci s britskou Staffordshire University ponúka bakalárske a nadväzujúce magisterské študijné programy v oblasti ekonómie, managementu a práva. Toto štúdium oslovuje nielen čerstvých absolventov škôl, ale je primárne určené záujemcom s praxou, ktorí sa rozhodli pre profesný a kariérny rast, vo svojom povolaní využijú znalosti moderného managementu, strategického riadenia či práva. V súčasnej dobe študuje na BIBS – vysokej škole takmer 3 000 študentov. Škola pôsobí tiež v oblasti firemného vzdelávania. Poskytuje prestížny študijný program MBA Senior Executive, určený vrcholovým manažérom a majiteľom firiem, prestížny britský právnický program LLM České/Slovenské obchodné právo v kontexte práva EÚ a právnicko-manažerský štúdijný program LLM Právo v managementu a podnikaní so špecializáciou – riadenie právnych rizík v managementu a podnikaní. Výuka prebieha v češtine/slovenčine.

BIBS – vysoká škola sa radí medzi najväčších poskytovateľov vysokoškolských študijných programov i vďaka fínskemu doktorandskému programu PhD pre podnikateľov a manažérov, v spolupráci s fínskou University of Jyväskylä.

Aktuálne informácie nájdete na našich webových stránkach www.bibs.cz.

1. MBA Preverený britský vysokoškolský titul
externé, magisterské, MBA