BA, BBA štúdium

Kontakt Mondo International Academy
mobil: 0919061363
e-mail: office@mondoi-academy.com

Bakalársky stupeň štúdia je prvou odbornou kvalifikáciou, ktorú môžete získať. Bakalársky študijný program trvá 27 mesiacov. V závislosti od programu sú udelené akademické tituly Bachelor, Bachelor of Arts (B.A.) alebo BBA – Bachelor of Business Administration. Absolventi s bakalárskym titulom sú kvalifikovaní pokračovať ďalej v štúdiu na II. stupni VŠ vzdelávania MA – Master (na Slovensku Mgr. – Magister).

Naše bakalárske programy sú obsahovo tvorené tak, aby sa tematické okruhy týkali aj domáceho trhu, keďže mnohí absolventi budú chcieť využiť svoje vedomosti a získané kompetencie na domcom trhu.

Www stránka https://www.mondoi-academy.com/vzdelavanie-bez-hranic/ba-bba-studium/

Organizátor štúdia Mondo International Academy
Adresa sídla školy Záhradnícka 60, 82108, Bratislava
Kontakt na spoločnosť tel: +421919061363
e-mail: office@mondoi-academy.com
web: www.mondoi-academy.com

Mondo International Academy je moderná a inovatívna akadémia. Ako exkluzívny kooperačný partner Madison International Institute & Business School (MIIBS) ponúkame bakalárske, magisterské a doktorandské štúdijné programy Ph.D., DBA, MA, BBA, BA.

Mondo International Academy taktiež ponúka postgraduálne programy (Master) ako MBA, LL.M, MPA, MSc, MPH a špecializované kurzy pre dospelých. Špecializované kurzy pre dospelých poskytujeme na základe akreditácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Pre dospievajúcu mládež ponúkame stredoškolské vzdelávanie s maturitou a pre našich najmenších sme pripravili akadémiu mládeže, kde sa deti vzdelávajú na báze hry.

Mondo International Academy ponúka kvalifikované poradenstvo pri výbere vhodného štúdia, ktoré vždy odzrkadľuje požiadavky študentov, ich predošlé študijné výsledky a praktické skúsenosti.

Mondo International Academy pôsobí ako poradca pre študentov a zároveň ako koordinátor štúdia, ktorý navyše pomáha predchádzať technickým, komunikačným alebo administratívnym prekážkam. Výhodou v tejto súvislosti je, že študijné programy, ktoré nie sú vyučované v materinskom jazyku študenta, ale napr. v maďarskom, nemeckom alebo anglickom jazyku, je možné študovať v slovenskom jazyku alebo naopak. Vďaka našej kooperácií s MIIBS dokážeme vytvoriť jazykovú variabilitu štúdia.

1. MPH Verejné zdravotníctvo
2. MHA Manažment zdravotníctva a Sociálnej starostlivosti