MA štúdium

Kontakt Mondo International Academy
mobil: 0919061363
e-mail: office@mondoi-academy.com

Master štúdium MA (na Slovensku známe pod skratkou Mgr.) je medzinárodne uznávaný titul určený pre účastníkov, ktorí majú záujem ďalej zvyšovať svoje kariérne postavenie a s tým spojené finančné ohodnotenie, pokračovať v doktorandskom štúdiu a týmto spôsobom sa stať konkurencieschopným na domácom, ako aj na medzinárodnom trhu.

Všetky programy MA štúdia ponúkajú flexibilné možnosti vzdelávania, ktoré umožnia spojiť štúdium s prácou a s podnikaním, alebo inými záväzkami účastníkov.

Štúdium predstavuje ideálnu investíciu pre dosiahnutie cieľov, ktoré si študenti vymedzili v rámci života, kariéry alebo chcú rozšíriť doteraz získané vedomosti a zručnosti.

Www stránka https://www.mondoi-academy.com/vzdelavanie-bez-hranic/ma_studium/

Organizátor štúdia Mondo International Academy
Adresa sídla školy Záhradnícka 60, 82108, Bratislava
Kontakt na spoločnosť tel: +421919061363
e-mail: office@mondoi-academy.com
web: www.mondoi-academy.com

Mondo International Academy je moderná a inovatívna akadémia. Ako exkluzívny kooperačný partner Madison International Institute & Business School (MIIBS) ponúkame bakalárske, magisterské a doktorandské štúdijné programy Ph.D., DBA, MA, BBA, BA.

Mondo International Academy taktiež ponúka postgraduálne programy (Master) ako MBA, LL.M, MPA, MSc, MPH a špecializované kurzy pre dospelých. Špecializované kurzy pre dospelých poskytujeme na základe akreditácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Pre dospievajúcu mládež ponúkame stredoškolské vzdelávanie s maturitou a pre našich najmenších sme pripravili akadémiu mládeže, kde sa deti vzdelávajú na báze hry.

Mondo International Academy ponúka kvalifikované poradenstvo pri výbere vhodného štúdia, ktoré vždy odzrkadľuje požiadavky študentov, ich predošlé študijné výsledky a praktické skúsenosti.

Mondo International Academy pôsobí ako poradca pre študentov a zároveň ako koordinátor štúdia, ktorý navyše pomáha predchádzať technickým, komunikačným alebo administratívnym prekážkam. Výhodou v tejto súvislosti je, že študijné programy, ktoré nie sú vyučované v materinskom jazyku študenta, ale napr. v maďarskom, nemeckom alebo anglickom jazyku, je možné študovať v slovenskom jazyku alebo naopak. Vďaka našej kooperácií s MIIBS dokážeme vytvoriť jazykovú variabilitu štúdia.

1. MSc – Master of Science
2. LL.M – Master of Law